RA Gruppen RA Elteknik SA El & Säkerhet Arboga EL-Team Ransta Elbyrå RA Säkerhet Jourtelefon dygnet runt 021-14 47 70

Vi som jobbar på RA Elteknik

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på RA Elteknik.

Malin Barkskog

Ekonomichef

021-4704238

malin.barkskog@ragruppen.se

Yvonne Wikström

Kvalitets- och miljöchef

021-4714257

yvonne.wikstrom@ragruppen.se

Maria Vlachos

Affärsutveckling

021-4704215

maria.vlachos@ragruppen.se

Peter Rolandsson

Flödeschef Entreprenad

021-4714251

peter.rolandsson@ragruppen.se

Mikael Testoni

Flödeschef Service

021-4714252

mikael.testoni@ragruppen.se

Klas Gidlöv

Kalkyl och inköp

021-4704223

klas.gidlov@ragruppen.se

Jonas Åstrand

Projektledare, el

021-4704240

jonas.astrand@ragruppen.se

Joakim Pettersson

Projektledare, el och styr

021-4704249

joakim.pettersson@ragruppen.se

Isabelle Lennqvist

VD-koordinator

021-4704217

isabelle.lennqvist@ragruppen.se

Ingela Nygård

Ekonomiassistent

021-4704213

ingela.nygard@ragruppen.se

Jessica Mogren

Redovisning

021-4714253

jessica.mogren@ragruppen.se

Tobias Lundén

Redovisning och löner

021-4704212

tobias.lunden@ragruppen.se

Tobias Nidmark

Serviceelektriker

Anders Karsö

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Tommy Nyström

Serviceelektriker

Guy Swanström

Serviceelektriker

Johan With

Serviceelektriker

Crister Hjalmarsson

Serviceelektriker

Robin Lundholm

Serviceelektriker

Marcus Pettersson

Nationellentreprenad

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Jonas Thomsén

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Emil Magnusson

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Toni Alesson

Nationellentreprenad

Leif Lovén

Nationellentreprenad

Robert Umerkajeff

Nationellentreprenad

Timmy Heidenborg

Nationellentreprenad

Kevin Mörk

Nationellentreprenad, lärling

Elias Lindeborg

Nationellentreprenad, lärling

Thomas Urbán

Entreprenad

Johanna Wigardt

Entreprenad

Göran Johanson

Entreprenad

Emanuel Stenberg

Entreprenad, lärling